Kontaktujte nás: Rita Čáslavská

Rezervace
Ubytování v Babiččině údolí 2023-07-14T17:13:18+00:00

UBYTOVÁNÍ NA STATKU

Ubytování

Připravili jsem pro vás 4 tématické pokoje v ideálním rozložení našeho statku. Pohled do zahrady přes levandulové okno, či snad výhled přes “zelenou” stěnu na bazén? To u nás není problém. Stejně tak jako pohled do zahrady hned na vinným sklípkem, ve kterém můžete degustovat naše archivní zásoby. A že je z čeho vybírat!

Jako bonus můžeme nabídnout soukromé parkování v uzavřeném areálu, venkovní zastřešený vyhřívaný bazén, posezení s ohništěm a grilem, lyžárnu, kolárnu, garáž pro motorky, venkovní trampolínu, po dohodě k dispozici společenská místnost, která je vybavena kulečníkem, výčepním zařízením, lednicí a dětským koutkem s hračkami pro naše nejmenší návštěvníky. Této místnosti říkáme osvěžovna a rádi osvěžíme čepovaným pivem případně míchaným alko/nealko nápojem i vás! Díky koncepci našeho ubytování nepotřebují žádné pokoje klimatizaci. Příjemné klima předurčují silně stěny a ubytování u nás se tak stává opravdovým zážitkem v Babiččině údolí.

REZERVOVAT UBYTOVÁNÍ

Apartmán paní kněžny

Kompletně zrestaurovaným apartmán se starožitným vídeňským nábytkem z roku 1907. V apartmánu je ložnice, obývací pokoj, kuchyň, sociální zařízení se sprchovým koutem. Nachází se v přízemí, s výhledem do okrasné zahrady přes zelenou stěnu a levandulové okno.

VÍCE INFORMACÍ
Ubytování Na Statku v České Skalici hodnocení